DR IWONA PALICKA

Specjalista Psychologii Klinicznej – NEUROPSYCHOLOG TERAPEUTA TRAUMY I ZABURZEŃ NEUROROZWOJOWYCH

Kontakt

PRZYJĘCIA PRYWATNE
(diagnoza i terapia)
po uzgodnieniu telefonicznym tel.kom. 694 999 705 (Sekretariat Centrum) lub 600 494 975 (przekierowanie) proszę nie nagrywać się na pocztę głosową

GABINET
Centrum Stymulacji Rozwoju Dziecka

UCZENIE PRZEZ ZMYSŁY

Poznań-Smochowice,
ul.Oliwska 14

Formularz kontaktowy

14 + 7 =

RODO Kontakt

Szanowni Państwo, w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego oraz Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych), od dnia 25 maja 2018 roku ma zastosowanie nowe dyrektywy:
– Podając dane wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadań, wynikających z przesłanego przez Państwa zapytania.
– Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych danych osobowych i możliwości ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub wycofania zgody i usunięcia danych osobowych („bycia zapomnianym”).
– Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do realizacji w/w celu lub do czasu cofnięcia zgody. – Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Gabinet Psychologiczny dla Dzieci i Młodzieży Centrum Stymulacji Rozwoju Dziecka „Uczenie przez Zmysły” Iwona Palicka, z siedzibą 61-160 Poznań, Wiórek, ul. Podleśna 10, z miejscem prowadzenia działalności 60-454 Poznań, ul. Oliwska 14. Z administratorem danych osobowych można skontaktować się pod adresem: gpcentrumdziecka@gmail.com

Mapka

Gabinet