GABINET PSYCHOLOGICZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Specjalista Psychologii Klinicznej – NEUROPSYCHOLOG IWONA PALICKA

INTEGRACJA I STYMULACJA ODRUCHÓW WG INPP

Prowadzę terapię neurorozwojową – diagnoza i terapia niedojrzałości neuromotorycznej (opóźnienia neurorozwojowego) metodami INPP (integracja odruchów niemowlęcych wg met.Sally Goddard-Blythe – certyfikat Terapeuty neurorozwoju INPP nr 005/INPP/POLAND, update: 5/INPP/PL/2017)

The Institute for Neuro-Physiological Psychology Chester
Instytut Psychologii Neurofizjologicznej INPP POLSKA

DSC_0033-300x200


PONADTO:

prowadzę podstawowe szkolenia 2-dniowe dla nauczycieli, pedagogów, opiekunów grup dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym  (LIC I/2009/0005/Poland, update: 4/TREN/SzD/INPP/PL/2017/2018).

Szkolenie podstawowe nt. odruchów wg metody dr Sally Goddard z INPP w Chester, skierowane jest do nauczycieli i pedagogów pracujących w szkole z grupą.
Uczestnicy poznają sposoby testowania przetrwałych odruchów pierwotnych (prymitywnych) oraz sposoby korekcji w formie ćwiczeń ruchowych.

Dr Sally Goddard jest autorką programu pracy z odruchami pierwotnymi i posturalnymi oraz badań nad ich wpływem na późniejszy rozwój ruchowy, poznawczy i emocjonalny dziecka. Uczenie się oparte na tej koncepcji  jest efektywne  i pozwala dziecku rozwijać się prawidłowo i uczyć.

koszt szkolenia 350 zł/osoba

zgłoszenia: iwona.palicka@gmail.com

Absolwenci pierwszej polskiej edycji szkolenia rocznego INPP 2007/2008

w środku:
Jur ten Hoopen
nasz nauczyciel

w środku:
Sally Goodard-Blythe i Peter Blythe
po egzaminie końcowym